Rokytná ♥

21. května 2012 v 16:55 | Ája |  Můj milý deníčku...
Tkaže fajn. Už jsem se zas dlouho neukázala, takže bych vám měla sdělit následující: Ano, k vaší smůle stále ještě žiju. Než tady zase začnu mluvit do dubu, měla bych vám sdělit, že tady možná bude i recenze na tenhle SUPERMEGASKVĚLEJ fesťák. Nezavěšujte, je to v pořadí. (c.č)

Jak jsem slíbila, prvně se ohlásím. Všem, které to nezajímá se omlouvám a radím hned přeskočit na další odstavec. Mám teď fakticky dost problémů a práce, ale docela stíhám psát. To by vás mohlo zaujmout, že kapitola deset dostala elektronickou podobu a čeká na korekturu. V nejbližších dnech by se tu měla objevit. O víkendu se sem zas nedostanu, takže ode mě nic nečekejte, jsem na koních /Ako, bude tam Mája?/. Ale možná se dočkáte i nějakého toho článku o tom, co se děje tam. Abych se znova vrátila k mojí omluvě, měla bych si vymyslet nějakou zkratku, kterou budu začínat, protože tady fakt nebudu moc často :(. Takže zkratka SFLA (Sorry for long absence - promiňte za dlouhou nepřítomnost) se odteď stává začátkem každého článku.
Ještě pro fanoušky příběhu: v nejbližší době bych měla dopsat vzpomínky z Epsilonova dětství a dospívání, takže se bude na co těšit. A taky bych měla říct, že mě někdo bude muset dokopat k přepsání příběhu na počítač, protože se mi do toho nechce O:) (anketa, aspoň uvidíme, kolik fanoušků příběh má ;))
Teď už k Rokytnáfestu. Tahle akce se koná každej rok v Rokytnici nad Rokytnou nedaleko Třebíče. Říkám nedaleko, ale dostat se tam v sobotu je nemožný úkol. Já navštívila sobotní část akce, která byla dokonale perfektní (nadsázek si nevšímejte, budu je používat často). Počasí vyšlo dokonale a bylo teplo až skoro do půlnoci. Od 13.00 hrála kapela Yetti Rock, kterou si dovolím nazvat nejhorším překvapením dne (!!!). Představili se začínajíci kapely, jako "Mother´s Angels" z Litomyšle, kteří hráli docela fajnově a navíc byli fááákt dost sympatičtí (O:)). Pak třeba kapela Imodium (která v půlce vystoupení odešla, protože jim do toho vlézal moderátor vyhlašující aktuální stav hokeje proti Slovákům) nebo Roxette revival. Vrcholem večera byla kapela Charlie Straight (ano, byla nejlepší a publíkum si vyřvalo přídavek), kde zpěvák nakonec vystoupení skočil do lidí. Já se ho dotkla!!!!! Po nich následoval Xindl X, kterej má nejchytlavější a nejotravnější písničky světa (asi z 10 si pamatuju 2 věty!!) a taky se pyšní titulem nejúchylnějšího tanečníka (zčásti proto, že na sobě měl 2 trička a obě hodil do davu). Koncerty byly fakticky SUPER a já se na Rokytnou chystám rozhodně i příští rok. Nakonec ještě neplánovaná atrakce, byl Víťa (třebíčák), který se totálně megálně zlil a tancoval velice vtipně (skákal po jedný noze pozadu v kruhu), takže mu všichni okolostojící uhýbali, aby je neporazil.

Tímhle bych se s váma rozloučila a zas se tady někdy uvidíme (uslyšíme...učteme?) vaše autorka ;))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Dokopete mě?

Dokopeme! 75% (3)
Ignor...! 0% (0)
*kop, kop* Přepisuj! 25% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama