New Des...:-)

22. listopadu 2011 v 19:02 | Ája |  Můj milý deníčku...
Tákže, abych se vám zase po dlouhé době ohlásila. Nejdříve pár iformací na úvod: Tsuki pokračuje a snažím se to nějak dopsat. Desing není moje tvorba (proto je taky moc hezkej ;-)) by Aka-chan (ani to jméno není moje tvorba a poangličtěno je proto, že jsem si netroufla ho skloňovat, vím jak NĚKDO vyváděl, když jsme skloňovaly nesklonný jména, že? Ano myslím tebe Orlan!) Ale teď už k mému dni. Více pod perexem.

Tákže musím vám to hned vykecat. Dneska byl naprosto super den. Nejdřív jsme psaly z čejáku, to docela šlo (to je samo o sobě dost na hlavu, ale co už...), den pokračoval tak, že jsme se v občance hádaly o to, ktrerou má kdo hemisféru. Následoval tělocvik, kde mě (antitalenta na tělák) a Gabču (no comment) vyznamenali za nejlepší skokanky třídy. Dále jsme dostaly písemky z chemie, kde mám taky kupodivu za 1 (ne vážně, co má sakra těsto za skupenství?!). Dál byla bioška, tam se nedělo nic světobornýho - všichni se učili na písemku ze zemáku, která byla další hodinu. Ale v zeměpise to vypuklo. Učitel (to je na mě moc dlouhý slovo, říkejme mu tedy třeba...Bla, fajn?) měl velice dobrou náladu. Minulou hodiny su Bla zapomněl svůj zápisníček, takže chtěl vědět co kdo dostal za známky. Jistá slečna se mu samozřejmě přihlásila a řekla mu svoji známku. Na to zareagoval slovy "A kde je ta druhá postižená??". Asi si dokážete přředstavit reakci třídy. Ale ještě před tím, hned když Bla přišel, zjistil, že má na stole mokro (myslím, že za to mohli kluci, ale kdo jsem, abych to dohledávala, ne?). Musel to uklidit, takže vzal svůj atlas a párkrát s ním přes stůl přejel. Když se na něj všichni dívali jako na tele, okomentoval to slovy "no co je? takhle chlapi uklízej!" Takže můj den byl velice...ehm...no radši nic.
A ještě abych nezapomněla, zítra se valí ke kadeřnici, takže tohle je moje poslední noc s tímhle účesem. Zítra dodám novou fotku. Zatím :-)
Ája
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Aka Aka | Web | 22. listopadu 2011 v 21:03 | Reagovat

No, to já se dneska celý den flákala doma, protože brácha i ségra byli nemocní, rodiče byli pryč a ti dva špunti potřebovali hlídání (a taky mi nebylo nejlíp, ale to se neřeší). Stihla jsem udělat nový dess ještě nám, založit si deviantart a nenakreslit Biscu... A vybrat si tiskového mluvčího, jen tak mimochodem...

2 orlageddon orlageddon | Web | 23. listopadu 2011 v 18:54 | Reagovat

JO. LORDI SE NESKLOŇUJOU. RAWR >:B

Ale s tím atlasem to bylo dokonalý. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama