Představení

29. srpna 2011 v 13:55 | Ajulka :-) |  Tsukiin příběh

Právě sedím na výběžku skály a na stránky svého deníku píšu svůj příběh. Doufám, že pokud ho někdo najde, nebude mne soudit tak příkře a lidé pochopí, proč jsem to všechno udělala a přestanou být tak slepí.

Ale abyste pochopili můj příběh, musím začít od začátku.

Jsou tomu už dva roky, co jsem nastoupila na Igarottovu akademii a necelý rok od té doby co jsem z Akademie odešla. Při tom útoku. Při tom hrozném útoku, který obrátil celý můj svět vzhůru nohama. Všechno v co jsem kdy věřila se rázem rozplynulo. Ale o tom až později. Igarott je náš vládce, je to dobrý král. V jeho zemi byl vždycky klid a mír. Dokud - pochopitelně - nepřišla válka se Vzbouřenci. Ti začali pustošit zemi válkou a hladem, Igarott musel začít stavět armádu na obranu před nimi. Proto měli lidé hlad. Armáda se musela něčím živit. Proto brali ve vesnicích jídlo, kterého lidé neměli na zbyt. Právě k tomu sloužila Akademie, k výcviku bojovníků, kteří budou schopni zničit Vzbouřence. Tam jsem - jako jedna z mála z našeho městečka - nastoupila.

Ale snad abych se konečně představila. Jmenuji se Tsuki a je mi osmnáct let. Pocházím z panské rodiny, nebo lépe řečeno z hraběcí rodiny. Moji rodiče mě milují, což je někdy - ale opravdu jenom někdy - dost otravný. Myslím, že jsem hezká, nebo tak alespoň soudím z toho, kolik se kolem mě neustále motá mužů. Člověk by řekl, že mám všechno co může dívka chtít. Jenomže já si to nemyslela, nikdy jsem nechtěla být bezmocná dívka ve světě mužů. Vždycky jsem se o sebe chtěla umět sama postarat a umět se bránit. Proto jsem přesvědčila rodiče, aby svoji ´malou květinku´ poslali učit se sebeobranu na Akademii. Jak jsou lidi manipulovatelní. A protože moji rodiče nejsou - a nikdy nebyli - chudáci poslali mě na - bohužel pro mě dívčí - Igarottovu akademii. Pamatuju si všechno co se tam stalo. I co se stalo potom, ale k tomu se dostaneme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Orlageddon Orlageddon | 30. srpna 2011 v 20:06 | Reagovat

*zrovna tu poslouchá japonskou písničku a neustále tam teď slyší "tsuki"*

No, smát se nebudu, jelikož se mi to líbí a moc. Hlavně styl, a nevím proč se mi hrozně líbí druhá věta. Snad konečně pochopím zápletku, lol.

Hnidopich útočí (teda nikoliv hnidopich, ale detailista), aneb chybějící čárky:
"necelý rok od té doby, co jsem z Akademie odešla."
"Všechno, v co jsem kdy věřila"
"Pamatuju si všechno, co se tam stalo."

*bude asi ilustrovat <3*

2 ajulka-0-1-7 ajulka-0-1-7 | 1. září 2011 v 16:57 | Reagovat

Orlan, budu moooc ráda :) a říkám, že budu moc ráda, jestli mi uděláš korekturu :D

3 Aka (Terka) Aka (Terka) | 1. listopadu 2011 v 20:53 | Reagovat

Vypadá to moc dobře...

4 Ajulka :-) Ajulka :-) | Web | 2. listopadu 2011 v 17:53 | Reagovat

[3]: Díky, jsi zlato Terko ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama